menu

Služby

Firma Plastic je výrobcem, který nabízí zákazníkům komplexní služby ve výrobě kompozitů. Náš cíl je velmi jednoduchý: správně porozumět požadavkům zákazníka a nabídnout efektivní řešení výroby až po finální produkt dle jejich specifikace. V našem výrobním týmu firmy Plastic se zaměřujeme především na kvalitu, opakovatelnost a zároveň snižování množství odpadu při výrobě. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru a know-how technologií výroby zajišťují dodávání kvalitních dílů našim zákazníkům.

Výroba kompozitů začíná 3D konstrukcí v programu SolidWorks. Následně probíhá CNC frézování modelů pro opakovanou výrobu nebo frézování forem pro prototypovou výrobu. Veškeré výrobní technologie, které nabízíme našim zákazníkům si můžete prohlédnout v sekci Technologie. Po vyrobení a odformování výrobku z formy se přesune díl do brusírny, kde se opracuje buď ručně nebo pomocí robotické ruky KUKA, využité především pro větší série. V oblasti nejkvalitnějších a nejnáročnějších kompozitových dílů se specializujeme především na Hi-tech výrobu ve zpracování prepregů v autoklávu.

V průběhu celé výroby kompozitních dílů používáme pouze prověřené a certifikované materiály od předních světových dodavatelů, abychom mohli zhotovit ty nejnáročnější díly v požadované kvalitě.

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Kontakty
nahoru
Tato webová stránka používá cookie soubory k poskytování služeb tohoto webu. Používáním vyjadřujete svůj souhlas.